Tis 31 Jan  (1 match)
Tor 02 Feb  (1 match)
Lör 04 Feb  (1 match)
Tis 14 Feb  (1 match)
Tor 16 Feb  (1 match)
Lör 18 Feb  (1 match)
Ons 22 Feb  (1 match)
Fre 24 Feb  (1 match)
Lör 25 Feb  (1 match)
Tis 28 Feb  (1 match)
Tor 02 Mar  (1 match)
Lör 04 Mar  (1 match)
Tis 07 Mar  (1 match)
Tor 09 Mar  (1 match)
Ons 22 Mar  (1 match)
Fre 24 Mar  (1 match)
Sön 26 Mar  (1 match)
Tis 28 Mar  (1 match)
Tor 30 Mar  (1 match)
Lör 01 Apr  (1 match)

Här hittar du kontaktuppgifter till personalen som jobbar med Leksands IF och Tegera arena.

Tel: +46 (0)247 - 644 00
Fax: +46 (0)247 - 346 40

Kansliets öppettider
Måndag till fredag: 10:00-15.00
Lunchstängt 12:00-13:00

Receptionen öppen 9:00-15:00

Besöksadress Postadress
Tegera arena
Arenavägen 9
793 23 Leksand
Leksands IF Ishockey
Box 118
793 23 Leksand




Christer Plars
VD/Klubbdirektör
070-426 20 11
christer.plars@leksandsif.se

Magnus Proos
Controller
070-576 71 78
magnus.proos@leksandsif.se

Patric Skoglund
Marknadschef
070-426 17 78
patric.skoglund@leksandsif.se
 

Tony Malm
Säljare, Företagsmarknad
070-302 02 51
tony.malm@leksandsif.se


Claes Thirus
Kommunikationsansvarig
070-426 29 78
claes.thirus@leksandsif.se

 


Elin Broman
Marknadskoordinator
070-426 55 16
elin.broman@leksandsif.se

 


Lars Andersson
Souvenirer och kiosker
070-426 26 78
lars.andersson@leksandsif.se

Jonas Eriksson
Souvenir och kiosker
070-426 26 46
jonas.eriksson@leksandsif.se


Anna-Karin Erkers
Biljetter
070-426 21 72
annakarin.erkers@leksandsif.se


Helen Hansson
Ekonomi
0247-64400
helen.hansson@leksandsif.se


Christer Svedu
Arenaservice
0247-64400
christer.svedu@leksandsif.se


Mikael Karlberg
Sportsligt ansvarig



Christer Siik
Lagledare/Mediakontakt
070-426 26 07
christer.siik@leksandsif.se




Alexander Eriksson
Ungdom, dam, hockegym
070-426 17 97
alexander.eriksson@leksandsif.se
 

Peter Bolin
Ungdom
peter.bolin@leksandsif.se

Robert Kock
Hockeyskola/medlem
robert.kock@leksandsif.se


 
Sven-Åke Petters
Säkerhetsansvarig